news

 

Witamy na stronie firmy PROSERW.
Nowa platforma iClass SE - dowiedz się więcej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy również pozostałe produkty znajdujące się w ofercie HID.

Informacja o plikach cookies

newsletter

Wpisz e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach

EntryProx:
Autonomiczny czytnik kart zbliżeniowych HID do montaży przy pojedynczych drzwiach.

  • Idealny do unikalnych zastosowań - kontroli dostępu za pomocą kart zbliżeniowych dla niewielkich instalacji lub zdalnych lokalizacji.
  • Wprowadzanie z niezawodnej klawiatury – Dodatkowa bezpieczna klawiatura umożliwia wprowadzenie kodu PIN lub programowanie.
  • Zdalne monitorowanie - Konfigurowane do wykorzystania w połączeniu bezpośrednio z systemem.

Podstawowe cechy:

Szybsze programowanie - Ładowanie wsadowe do 2000 kart HID lub etykiet kluczy za pomocą pojedynczej sekwencji poleceń z klawiatury.

 Skuteczne administrowanie znacznikami osobistymi - Kasowanie bloków umożliwia usuwanie kart/etykiet kluczy na miejscu u użytkownika.

 PDA Kompatybilność do celów podwyższonego elastycznego raportowania - Pobieranie baz danych transakcji lub kart do PDA Palm®.

Autonomiczny czytnik kart HID EntryProx pozostaje naprawdę autonomiczny w tym co sam oferuje. Kompatybilny ze wszystkimi kartami zbliżeniowymi HID oraz etykietami kluczy, czytnik EntryProx zapewnia kontrolę dostępu za pomocą kart zbliżeniowych, nadaje się do montażu przy pojedynczych drzwiach i jest idealny do unikalnych zastosowań. Czytnik ten, zaprojektowany jest tak, by był odporny na działania warunków atmosferycznych i zniszczenie, może być montowany w drzwiach wewnątrz i na zewnątrz budynków, w odległości do 10 stóp od modułu sterującego, wykorzystując odłączany moduł anteny. Uniwersalny, atrakcyjny moduł może być z łatwością zmodyfikowany jako czytnik podłączony w trybie on-line poprzez przełączenie do trybu wyjścia Wiegand, co pozwoli na jego podłączenie do dowolnego kontrolera OEM i zapewni wyjście dla kart i kodów PIN.

12 klawiszowa klawiatura zgodna z ADA charakteryzuje się dużymi białymi cyframi na czarnym tle, umożliwiając wprowadzanie kodów PIN lub programowanie, z opcjonalnym dźwiękowym sprzężeniem zwrotnym i podwyższoną kropką na klawiszu nr 5. Dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa, klawiatura EntryProx ma funkcję blokowania “nieważnych kodów PIN”, chroniącą przed nieautoryzowanymi próbami wprowadzania błędnych kodów PIN.

Czytnik ten posiada właściwość szybszego programowania, umożliwiającą użytkownikom końcowym ładowanie wsadowe do 2000 kart HID lub etykiet kluczy, w dowolnym formacie o długości do 37 bitów, poprzez wprowadzenie pojedynczej sekwencji polecenia z klawiatury. Funkcja Kasowania Bloków umożliwia skuteczne administrowanie znacznikami osobistymi przez usuwanie sekwencyjne zakresów kart/etykiet kluczy z EntryProx na miejscu przez użytkownika.

HID ma uwzględnione wszystkie zastosowania poprzez udostępnienie kompatybilności z PDA dla podwyższonej elastyczności raportowania; użytkownicy mogą pobierać bazy danych transakcji lub kart do PDA Palm® za pośrednictwem łącza podczerwieni (oprogramowanie dostępne jest jako bezpłatne ze strony internetowej HID).

Klienci mogą wybierać Czytniki HID EntryProx z zaufaniem, ponieważ HID oferuje gwarancję na cały okres żywotności produktu oraz wsparcie techniczne na całym świecie.

Photos by HID Corporation                      PROSERW 05-110 Jabłonna ul. Modlińska 17 B  Telefon : +48 22 782 40 64, +48 0604 423517